Jonathan S
VideoyuIzleyin
detaylari
JONATHAN SANDYS İLE ZARİF DETAYLAR Özgün ve şık parçaların bir araya gelişi ile yola en yakın olduğunuzu hissettiğiniz anın vazgeçilmez bir parçası direksiyon. Jaguar tasarımcısı Jonathan Sandys’den zarif ve bir o kadar fonksiyonel Jaguar direksiyonunu ve tasarım detaylarını dinleyin.
VİDEOYU İZLEYİN
DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HEDEFLERİMİZ
DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HEDEFLERİMİZSürdürülebilirlik hedeflerimiz kapsamında, Bilime Dayalı Hedefler Girişimi’nin (Science Based Targets Initiative) de onayladığı planlar doğrultusunda ürünlerimizden, operasyonlarımıza ve tedarik zincirimize kadar her sürecimizle daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlıyoruz.
DETAYLARI KEŞFEDİN
YENİ NESİL GERÇEKLİK ALGISI
YENİ NESİL GERÇEKLİK ALGISIGerçeklik algımızın yapay zeka ile birlikte her geçen gün biraz daha değiştiği bir döneme hazır mıyız? Teknolojinin yeni ve yükselen yıldızı olan sentetik medya bizi nasıl bir gerçeklik algısına yönlendiriyor, Jag-Style’da keşfedin.
JAG-STYLE BLOG’DA OKUYUN
UNUTULMAZ ANLARIN YARATICISI JAGUAR F-TYPE
UNUTULMAZ ANLARIN YARATICISI JAGUAR F-TYPEİnce ve şık detayları ile gerçek bir safkanın gücünü ve çevikliğini aynı anda deneyimleyebileceğiniz, en son teknoloji sürüş sistemleriyle tüm gözleri üzerine çeken Jaguar F-TYPE, yola çıkmak için harika bir sebep. Yüksek performansı derinden hissetmeniz için size özel hazırladığımız müzik listesinin tadını çıkarın.
LİSTEYİ DİNLEYİN MODELİ YAKINDAN TANIYIN
DÜĞMENİN İLGİNÇ TARİHİ YOLCULUĞU
DÜĞMENİN İLGİNÇ TARİHİ YOLCULUĞUKıyafetlerimizin vazgeçilmez parçası olan düğmeler moda, siyaset ve statü anlamında birçok alanda tarihe eşlik etti. Düğmenin tarihi yolculuğu dikkat çekici detayları ile JagStyle Blog’da sizleri bekliyor.
JAG-STYLE BLOG’DA OKUYUN
UNUTULMAZ ANLARIN
DÜĞMENİN İLGİNÇ DÜĞMENİN İLGİNÇ TARİHİ YOLCULUĞU
Jaguar'ı sosyal medyada da takip edin.
DÜĞMENİN İLGİNÇ TARİHİ YOLCULUĞU DÜĞMENİN İLGİNÇ TARİHİ YOLCULUĞU DÜĞMENİN İLGİNÇ TARİHİ YOLCULUĞU DÜĞMENİN İLGİNÇ TARİHİ YOLCULUĞU