ORTAKLARIMIZ

Yeniliği birlikte gerçekleştirerek şampiyonluğu paylaşıyoruz.
ORTAKLARIMIZ
TATA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ (TCS)

TATA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ (TCS)

A TCS egy olyan IT-szolgáltató, tanácsadó és üzleti megoldásokat kínáló szervezet, amely több mint 55 éve a világ számos legnagyobb vállalatainak digitális átalakításában vesz részt. A JLR régóta stratégiai technológiai partnere, a TCS a legfontosabb új technológiákat használja ki, hogy segítsen a versenycsapatnak felgyorsítani a villamosítás útját, versenyeket nyerni és fenntarthatóbb jövőt teremteni. A TCS a jobb jövő építésén dolgozik, és a versenypályán szerzett tanulságokat a mobilitási ökoszisztéma átalakítására használja fel. A Tata Group részeként a TCS-nek világszerte több mint 608 000 tanácsadója van.
WOLFSPEED

WOLFSPEED

Wolfspeed, Silisyum Karbür ve GaN (Galyum Nitrür) teknolojilerinin dünya genelinde benimsenmesine yönelik olarak pazar lideri konumundadır. Sıkı çalışma, iş birliği ve inovasyon tutkusuyla olasılıkların gücünü ortaya çıkarıyoruz.


Jaguar TCS Racing, 2017’den beri verimliliği ve performansı hızlandırmak için güç aktarım elemanı invertörlerinde Wolfspeed’in Silisyum Karbür teknolojisini kullanıyor. Ekibin Resmi Güç Yarı İletkeni Ortağı olarak Wolfspeed, güç yarı iletkenlerimizin elektrikli otomobil (EV) uygulamalarında maruz kaldığı aşırı sınır koşullarını daha iyi anlayacak ve yarış pistinden elde edilen bilgileri yeni nesil Jaguar otomobillerine aktaracak.

DOW

DOW

Resmi malzeme bilimi iş ortağı ve sporun gücüne inanan bir şirket olarak Dow, uygulama geliştirme ve teknik entegrasyon uzmanlığının yanı sıra ulaşımda 100 yılı aşkın deneyimini Jaguar TCS Racing ile paylaşmaktan gurur duyuyor. Şirket aynı zamanda düşük karbon salınımlı bir geleceğe doğru ilerlerken yeni nesil malzemelerin geliştirilmesine ve entegrasyonuna yardımcı oluyor. İnovasyon alanında işbirliği aracılığıyla MobilityScience™ ekibimiz yarış otomobilinin güvenliğini, verimliliğini ve sağlamlığını artıracak malzeme çözümlerini belirlerken, pistlerde ve yollarda Elektrikli Araçlara yönelik artan talebe yardımcı olmak üzere Jaguar TCS Racing ile yakın temas halinde çalışıyor.
CASTROL

CASTROL

Castrol'de performans tutkumuz iş birliği içinde çalışma felsefemizle bir araya gelerek karada, havada, denizde ve uzaydaki çok sayıda teknolojik özelliğin merkezinde yer alan ürünler geliştirmemizi sağladı. Elektrik enerjisine geçiş, elektrikli otomobiller için tasarlanmış ve test edilmiş bir dizi e-sıvı üretme ve tanıtma konusunda bize ilham verdi. Jaguar TCS Racing Formula E Takımı ile giriştiğimiz iş ortaklığı e-sıvı ürünleri yelpazemizi pistlerde test etme fırsatını bize sunarken, yarının ulaşımında yeni bir çığır açmamıza da yardımcı olacak. Bu mühendislik ürünü sıvı, aynı zamanda bir yağdan fazlasını sunuyor.
Open Text

Open Text

Bilişim sektöründe lider olan OpenText, bilgi hizmetleri, dijital deneyimler ve operasyonlar, iş ağları, güvenlik, yazılım geliştirme, modernizasyon ve analitik alanlarında kapsamlı bir çözüm portföyü sunar. OpenText çözümleri, müşterilerin sistemlerini basitleştirmelerine, zahmetsiz otomasyon oluşturmalarına ve dijital bir dünyada başarılı olmalarına yardımcı olur.
ALPINESTARS

ALPINESTARS

Dünyanın önde gelen motor sporları performans koruma üreticisi olan Alpinestars, yaklaşık 60 yıldır motor sporlarında en üst seviyelerde yarıştı. Formula 1, Formula E, WEC ve NASCAR'dan WRC ve Dakar'a kadar dünyanın en iyi sürücüleri ve takımlarıyla şampiyonalarda iş birliği yapan şirket, yarış dünyasının en üst düzeydeki atletlerine ve Jaguar TCS Racing Takımının sürücüleri Mitch Evans ve Nick Cassidy performans, koruma ve nefes alabilme açısından en iyi özellikleri sunan, teknik olarak en üst düzeyde gelişmiş sürücü ve takım ürünleri sunmayı taahhüt eder. Tek Hedef. Tek Vizyon.
aero

aero

AERO Sustainable Material Technology, boya sektöründe molekülden başlayarak devrim yaratıyor. AERO, geleneksel boyanın çevre üzerindeki büyük etkisini ortadan kaldırmayı amaçlayan hafif, ultra dayanıklı bir dekoratif film sistemidir. İlk olarak havacılık için geliştirilen ve ardından motor sporlarında otomotiv uygulamaları için optimize edilen AERO, kendi kendini onaran, yüksek performanslı bir film sistemi sayesinde püskürtme tabancasıyla elde edilemeyen estetik değerin elde edilmesini sağlar. AERO ürünleri SIFIR CO2 emisyonuna sahiptir, SIFIR VOC (Uçucu Organik Bileşenler) üretir, SIFIR PVC bileşikleri içerir ve SIFIR su gerektirir. AERO, boyanın geleceğidir.

KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

JAGUAR I-PACE

JAGUAR I-PACE

Yarış pistinden yollara; Jaguar I‑PACE ile yarış performansının heyecanını her gün deneyimleyin.
YARIŞÇI GENLERİ

YARIŞÇI GENLERİ

Jaguar’ın performans, teknoloji ve tasarıma yönelik itibarı, dünyanın en zorlu pistlerinde ve şampiyonalarında güçlenerek bugünlere geldi.
JAGUAR I-PACE

JAGUAR I-PACE

Yarış pistinden yollara; Jaguar I‑PACE ile yarış performansının heyecanını her gün deneyimleyin.
YARIŞÇI GENLERİ

YARIŞÇI GENLERİ

Jaguar’ın performans, teknoloji ve tasarıma yönelik itibarı, dünyanın en zorlu pistlerinde ve şampiyonalarında güçlenerek bugünlere geldi.