YENİ JAGUAR E-PACE
HER AÇIDAN DİKKAT ÇEKİCİ

epace

Şık görünüm ile dinamik sürüş performansının eşsiz bir kombinasyonu olan Yeni Jaguar E-PACE, duyuları harekete geçirmek için doğdu.1.5lt 160BG benzinli motor seçeneği ile sunulan Yeni Jaguar E-PACE, artık daha teknolojik, daha performanslı ve her açıdan dikkat çekici.

epace

Yeni Jaguar E-PACE etkileyici tasarım ve dinamik performansın ideal birleşimini sunarken, yenilenen ön farlar tasarımda ilk göze çarpan detayların başında geliyor.Daha dinamik bir tasarım isteyenler için ise R-Dynamic paketinde parlak siyah alt tampon, krom yan havalandırma çerçevesi, “Kontrast Diamond Turned” kaplamalı jantlar yer alıyor. Ayrıca Black Pack dış tasarım paketi tüm donanım seviyelerinde isteğe bağlı tercih edilebiliyor.


epace

Yeni sunulmaya başlanan 1.5litre 160BG benzinli motor, şehir içi ve şehir dışı kullanımlarda verimliliğin yanı sıra performanstan da ödün vermiyor.


epace

İç mekanın kalbinde konsolun merkezine entegre edilmiş 11,4" kavisli cama sahip HD dokunmatik ekranda Pivi Pro bilgi-eğlence sistemi yer alıyor. Çift kaplamalı cam ekran, hem parlama önleyici hem de parmak izlerini daha az gösteren teknolojisiyle ön plana çıkıyor.Önceki nesle göre üç kat daha parlak, %50’ye varan oranda da daha büyük ekranı ile basitleştirilmiş menü yapısı sayesinde kullanıcılar daha az dokunuşla istenilen ayarları kolaylıkla yapabiliyor.


epace

Pivi Pro bilgi-eğlence sistemi ile Apple Carplay® desteği standart olarak sunuluyor. Standart olarak sunulan kablosuz şarj özelliği, yolcuların akıllı telefonlarını hızlı bir şekilde şarj etmelerini sağlıyor.


epace

Yeni Jaguar E-PACE, Jaguar’ın ClearSight Dikiz Aynası teknolojisine de sahip. SE donanım paketiyle birlikte standart olarak sunulan sistem, sürücünün tek bir hareketi ile dikiz aynasının dijital ekrana dönüşmesi sonucunda aracın arkasının rahat bir şekilde görülmesini ve aracın güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor.


epace

Tüm paketlerde standart olarak gelen yeni 3D Çevre Görüş Kamera teknolojisi ile en dar sokaklarda manevra yapmak veya zor yerlere aracı park etmek çok daha kolay. Aracın dışında yer alan kameralardan gelen görüntü 11.4" HD ekrana yansıyarak, aracın çevresi ile ilgili daha fazla ayrıntının gerçek zamanlı olarak görülmesini sağlıyor.


epace

Kabin Hava İyonizasyon Sistemi, alerjenleri ve hoş olmayan kokuları ortadan kaldıran NanoeTM teknolojisi sayesinde iç hava kalitesini iyileştiriyor. Yolcu sağlığını ve konforunu iyileştirmek için PM2.5 partikülleri dahil ultra ince partikülleri yakalayan sistem, 'Purify' düğmesine basılarak etkinleştiriliyor.