TAMAMEN ELEKTRİKLİ VE HİBRİT JAGUAR ARAÇLARI

TAMAMEN ELEKTRİKLİ VE HİBRİT JAGUAR ARAÇLARI

Performans ve verimliliğin mükemmel kombinasyonunu keşfedin.

Tamamen elektrikli ve hibrit araçlardan oluşan serimiz efsanevi Jaguar performansının, akıllı teknolojinin ve ilerici bir tasarımın yeni ve cesur bir ifadesini temsil ediyor.

TAMAMEN ELEKTRİKLİ (BEV) ARAÇLAR

JAGUAR I-PACE

Tamamen elektrikli ilk SUV modelimiz Jaguar I-PACE, birinci sınıf tasarımı ve spor otomobillere özgü performansı ile 0’dan 100 km/sa hıza 4,8 saniyede ulaşmanıza olanak sağlıyor. Üstelik bunu neredeyse tamamen sessiz ve sıfır egzoz emisyonu ile başarıyor.
JAGUAR I-PACE

MILD HYBRID (MHEV) ARAÇLAR

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Mild hybrid teknolojisi lüks performans ile bir araya geliyor. Jaguar F-PACE, günlük pratik kullanımın dinamik yol tutuşu ve iddialı tasarımla bir araya gelen heyecan verici bir kombinasyonunu sunuyor.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Güçlü tasarım detayları ve yüzeyin altındaki verimli hibrit teknolojisiyle birlikte spor otomobillerin gücünü ve günlük verimliliği bir arada sunan ilk kompakt SUV modelimiz.
JAGUAR XE

JAGUAR XE

Mild hybrid teknolojisi, en gelişmiş ve verimli spor sedan modelimizi kalite ve performans bakımından tamamen yeni bir seviyeye yükseltiyor.

Araçlarının, parçalarının ve aksesuarlarının teknik özelliklerini, tasarımlarını ve üretimini geliştirmek için durmadan farklı yöntemler arayan Jaguar Land Rover Limited sürekli olarak değişiklikler yapar ve bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.