GARANTİ

GARANTİ

Aracınızı satın aldıktan sonra da aldığınız keyfin ve heyecanın uzun süre devam etmesi beklenir. Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'nın sunduğu garanti olanakları her zaman yanınızdadır. Aracınızın mekanik garanti şartları aşağıdaki tabloda belirtildiği gibidir. Aracınızın parça garantisi kilometre sınırı olmaksızın 2 yıldır. Ayrıca boya garantisi kilometre sınırı olmaksızın 3 yıl, paslanmaya karşı gövde garantisi ise yine kilometre sınırı olmaksızın 6 yıl olarak belirlenmiştir.

Açıklama Jaguar Garanti Şartları
Satış fatura tarihi 01.07.2022 öncesi olan araçlar 3 yıl / 100.000 km (hangisi önce dolarsa)
Satış fatura tarihi 01.07.2022 ve sonrası olan araçlar 5 yıl / 150.000 km (hangisi önce dolarsa)

Önemli Notlar

Garanti hizmetleri ancak Borusan Otomotiv Yetkili Servislerinde verilmektedir.
Garanti başlangıcı yeni/sıfır aracın teslimi ile başlar.
Kaporta ve boya garantisi kaporta ve gövde kontrolünün üretici standartlarında ve zamanında yaptırılması halinde geçerlidir.

Yasal ve özel garanti şartlarından azami surette yararlanabilmek için otomobilin tanıtım, kullanım ve bakım kılavuzlarında belirtilen kullanım kurallarına uyulması, öngörülen periyodik bakım ve onarımlarının gereken zamanlarda ve üretici firma standartlarına uygun olarak yapılmış olması ve bu işlemlerin de kayıt olarak belgelenmesi büyük önem taşımaktadır.

Yukarıda bilgisi verilen yasal ve özel garantiler ancak Borusan Otomotiv tarafından ithal edilen Jaguar marka otomobiller için geçerli olmaktadır. Garanti ile ilgili diğer önemli husus ve ayrıntılar aracınızın Garanti Belgesi’nde yer almaktadır.

ONARIM PAKETLERİ

ONARIM PAKETLERİ

Jaguar'ın Onarım Hizmet Paketi ile ilgili detaylı bilgi alın.
JAGUAR YOL YARDIM

JAGUAR YOL YARDIM

Jaguar Yol Yardım, Jaguar sahiplerinin içinin rahat etmesini sağlamayı amaçlayan kapsamlı bir programdır. Program, otomobilin arıza sonucu çalışmaz hale gelmesinde veya acil durumda Yol Yardım sunar.