DIŞ TASARIM

Side view of XE model
Jaguar XE, kaslı yapısı, premium malzemeleri, ön ızgara tasarımı ve alaşım jantları ile kendinden emin bir duruş sergiler.
Zarif ve şık Signature DRL özellikli LED farlar ve animasyonlu sinyal lambaları Jaguar XE modelinde standarttır. Arka bölümde ince LED stop lambaları aracın sportif özelliklerini tamamlar.
Jaguar XE tarz sahibi iyi bir görünümü ve hassas mühendislik teknolojisi ile kalp atışlarınızı hızlandırır.
XE 24MY
ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN

İÇ TASARIM

Overall Interior of the car

Kokpit tarzındaki iç tasarım ile olağanüstü bir konfor düzeyi. Vücudunuzu adeta kavrayan DuoLeather koltukların keyfini çıkarabilir veya tercihinizi Windsor derinin zengin dokusundan yana kullanabilirsiniz.

Yapılandırılabilir kabin aydınlatması ile Jaguar XE’nin ambiyansı üzerinde tam kontrol sahibi olun. Geniş renk seçenekleri ile mükemmel ortamı yaratın.

Jaguar sportshift vites seçici, JaguarDrive kontrol ve yükseltilen merkez konsol, Jaguar XE’nin sportif karakterini gözler önüne seriyor.

ÖZELLİKLER

Car driven on lighten round road track

Jaguar XE, performansını artırmak üzere dinamik sürüş özelliklerini gelişmiş sürüş teknolojileriyle bir araya getirir.

Jaguar XE, Pivi Pro bilgi/eğlence sistemi ve bir dizi sesle kontrol edilebilen sezgisel ve tepkisel teknolojilerle donatılmıştır.
Jaguar XE'nin sürücü desteği özellikleri 394 litrelik esnek bir yükleme alanı ile yolculukları daha kolay ve daha güvenli hale getirir. Elde taşınabilen eşyalarınız için ise küçük gözler ve yan saklama alanlarını kullanabilirsiniz.

MODELLER

JAGUAR XE R-DYNAMIC HSE

JAGUAR XE R-DYNAMIC HSE

  • 19 inç alaşım jantlar
  • Monogram Aluminium kaplama
  • Perfore Windsor deri 16 kademeli ısıtmalı, elektrikli, ön spor koltuklar
  • MeridianTM Ses Sistemi
JAGUAR XE R-DYNAMIC S

JAGUAR XE R-DYNAMIC S

  • 18 inç alaşım jantlar
  • Yaklaşma ışığı ve sürücü tarafında otomatik karartma özellikli otomatik katlanabilen ısıtmalı, elektrikli ve hafızalı kapı aynaları
  • Signature DRL özellikli LED farlar
  • Perfore DuoLeather 12 kademeli elektrikli, ön spor koltuklar
  • Kablosuz Apple CarPlay®2 ve Android AutoTM3

KEŞFEDİN

Galeri

GALERİ

Jaguar XE'nin iç ve dış tasarımını inceleyin.

1Aracınızın Apple CarPlay için hazırdır. Apple CarPlay tarafından sunulan hizmetler, ilgili özelliklerin ülkenizde mevcut olup olmamasına bağlıdır; ayrıntılı bilgi için lütfen https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay adresine bakın.
2Aracınız Android Auto için hazırdır. Android Auto tarafından sunulan hizmetler, ilgili özelliklerin ülkenizde mevcut olup olmamasına bağlıdır; ayrıntılı bilgi için lütfen https://www.android.com/auto/ adresine bakın.

Opsiyonel özellikler ve kullanılabilirlik durumu otomobilin teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) ve pazara göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de eklenmesi gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da otomobilinizi online olarak tasarlayabilirsiniz.

Araç içi özellikler sürücü tarafından yalnızca güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Otomobilin tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.

Pivi ve InControl özellikleri, opsiyonlar, üçüncü taraf hizmetleri ve bunların kullanılabilirlik durumu ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Pazarda bulunabilirlik ve koşulların tamamı için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınızla bağlantıya geçin.

MeridianTM , Meridian Audio Ltd. şirketinin tescilli ticari markasıdır. Trifield ve three fields cihazı, Trifield Productions Ltd. şirketinin ticari markasıdır.
Apple CarPlay, Apple Inc. şirketinin ticari markasıdır. Apple Inc son kullanıcı koşulları geçerli olabilir.
Android Auto, Google LLC şirketinin ticari markasıdır.