JAGUAR F-PACE
TEKNİK ÖZELLİKLER

JAGUAR F-PACE <br>TEKNİK ÖZELLİKLER
R-DYNAMIC
2.0 D200 AWD OTOMATİK MHEV
R-DYNAMIC SE

R-DYNAMIC SE

2.0 D200 AWD OTOMATİK MHEV

PERFORMANS
Azami hız km/sa 210
Hızlanma (saniye) 0-100 km/sa 8,2
YAKIT TÜKETİMİ
GÜÇ AKTARIM ELEMANLARI
AĞIRLIK
RÖMORK ÇEKME
TAVAN TAŞIMA
BOYUTLAR
TAVAN BOŞLUĞU
DİZ BOŞLUĞU
DÖNÜŞ ÇAPI
YÜK ALANI KAPASİTESİ

KEŞFEDİN

GALERİ

GALERİ

Jaguar F-PACE galerisini keşfedin.
GENEL BAKIŞ

GENEL BAKIŞ

Gerçekten hayranlık verici bir Jaguar F-PACE'i keşfedin.
GALERİ

GALERİ

Jaguar F-PACE galerisini keşfedin.
GENEL BAKIŞ

GENEL BAKIŞ

Gerçekten hayranlık verici bir Jaguar F-PACE'i keşfedin.

* WLTP değerlerini görüntüleyin

WLTP, binek araçlar için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Araçları opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder. Araçların opsiyonel donanımla, daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder. Gösterilen TEL (Düşük Test Enerjisi) ve TEH (Yüksek Test Enerjisi) rakamları WLTP test ölçümleri dahilindeki aralıktır. TEL en düşük/en ekonomik rakamları ifade eder (en düşük seviye donanımla birlikte). TEH en yüksek/en az ekonomik olan rakamları ifade eder (en üst seviye donanımla birlikte). WLTP mevzuatına göre TEL ve TEH arasında 5g CO2 farkı bulunması gerekir, yalnızca TEH belirtilir.


△75 kg sürücü, tüm sıvılar ve %90 dolu depo dahil.


▲Tüm sıvılar ve %90 dolu depo dahil.


✧Kuru: VDA uyumlu katı bloklarla ölçülen hacim (200 mm x 50 mm x 100 mm). Hacim, tavan döşemesine kadar ölçülmüştür. Bagaj konfigürasyonu ve toplam yük alanı araç teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) ve pazara göre değişiklik gösterir.


✦Islak: Yük alanının sıvıyla dolu olarak simüle edilmesiyle ölçülen hacim. Hacim, tavan döşemesine kadar ölçülmüştür. Bagaj konfigürasyonu ve toplam yük alanı araç teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) ve pazara göre değişiklik gösterir.


Yarı iletkenler ve parça tedariki ile ilgili olarak global ölçekte yaşanan sıkıntı, şu anda araç üretimiyle ilgili teknik verileri, opsiyonların kullanılabilirlik durumunu ve üretim sürelerini etkilemektedir. Üretime bağlı olarak anlık değişiklikler meydana gelebileceği için internet sitesinde gösterilen görsellerde özellikler, opsiyonlar, donanım paketleri ve renk temaları tam olarak yansıtılamayabilir. Mevcut kısıtlamalar ve araç teslim süreleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen Borusan Otomotiv Yetkili Satıcınıza danışın.