JAGUAR HAKKINDA

JAGUAR HAKKINDA

Yaşam. Rakamlarla tarif edilemez. Hislerle anlatılır. Ruhunuzu besleyen özel anlar. Nefesinizi kesen olaylar. Sizi şaşkına çeviren detaylar. Yaşam dediğimiz şey aslında bu anlarda gizlidir.

İşte bu yüzden Jaguar’daki tasarımcılarımız, nabızları hızlandıran hassas performansı, uzun uzun seyredilecek dramatik tasarımı ve duygularınızı canlandıracak hareket alanını bir araya getirir.

Otomobillerimiz, tutkumuzun ispatıdır. Ölçülebilen değil, yalnızca hissedilebilen performans. İşimizi ‘sanat’ olarak adlandırmamızın nedeni de budur.

Jaguar Hakkında

Jaguar Hakkında

90 yıldan uzun süredir, mümkün olanın sınırlarını zorluyoruz. Daha fazla bilgi
Konsept Otomobiller

Konsept Otomobiller

Geleceğin Jaguar'ı nasıl görünecek? Tasarımcılarımızın ve mühendislerimizin ne düşündüğünü öğrenin.
JAGUAR CLASSIC

JAGUAR CLASSIC

Jaguar’da klasiklerin her zaman sevilmesi gerektiğine inanıyoruz. Jaguar Classic’in tüm tarihi Jaguar sahiplerini nasıl desteklediğini keşfedin.
JAG-STYLE BLOG

JAG-STYLE BLOG

Her zaman tasarımın duyuları harekete geçirmesi gerektiğine inandık. Bugün bu inancımız, kendini bir kısmı otomobillerle ilişkili olmayan pek çok farklı biçimde gösteriyor.
SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

Lüks, performans ve teknoloji eşsiz Jaguar araçlarını oluşturmak için en üst seviyeye çıkartıldı.
HABERLER

HABERLER

Bizler en yeni modellerin test sürüşünü gerçekleştirirken Jaguar’ı yakından tanıyın, yeniliklerin ardındaki uzmanlarla tanışın ve Jaguar Markasını oluşturan tasarım ve teknolojiyi keşfedin.
JAGUAR GÜVENİLİRLİĞİ

JAGUAR GÜVENİLİRLİĞİ

Jaguar, dünyanın en güvenli, en güvenilir ve en emniyetli lüks performans sedanları, spor otomobilleri ve SUV’larını sunmak üzere olağanüstü bir yol katediyor.

DAHA FAZLA BİLGİ