COVID-19 BİLGİLENDİRMESİ

COVID-19 BİLGİLENDİRMESİ

Tüm dünya eşi benzeri görülmemiş bir dönemden geçerken, Jaguar markası olarak bu süreçte de sizin yanınızda olmaya devam etmeyi hedefliyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlığı için, Yetkili Satıcılarımız ve Yetkili Servislerimizde birçok dezenfeksiyon önlemini hayata geçirdik.

Showroomlarımızın çalışma saatlerinde değişikliğe giderken, her an tüm Jaguar modellerine ulaşabileceğiniz, teklif görüntüleyebileceğiniz ve dilediğiniz aracı rezerve edebileceğiniz Online Rezervasyon Platformu ile size showroom deneyimini evde yaşatmaya devam edeceğiz.

BİZE ULAŞIN

BİZİ ARAYIN
Jaguar İletişim Merkezi hafta içi 08:00-20:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasında sorularınızı yanıtlamaya devam edecektir.
YETKİLİ SATICILAR VE SERVİSLER
Jaguar Yetkili Satıcıları ve Servisleri’nin çalışma saatleri yeniden düzenlenmiştir, bu çerçevede güncel çalışma saatleri ve iletişim bilgilerini inceleyebilirsiniz.
YOL YARDIMI ARAYIN
Jaguar Yol Yardım Hattı, 7 gün 24 saat, 0850 755 05 57 ile kayıtlı numaradan hizmet vermeye devam etmektedir.

SATIŞ

ONLİNE REZERVASYON PLATFORMU

Online Rezervasyon Platformu

Showroom çalışma saatlerinin değişiklik gösterebildiği bu dönemde, Jaguar Online Rezervasyon Platformu ile stokta bulunan veya kısa süre içerisinde Türkiye'ye gelecek araçları inceleyebilir ve hayalinizdeki aracı rezerve edebilirsiniz.
TASARLAYIN

Tasarlayın

Yaşam tarzınıza, sürüş tercihlerinize ve kişisel zevklerinize en uygun Jaguar'ı tasarlayabilirsiniz.
KULLANILMIŞ ARAÇLAR

Kullanılmış Araçlar

Borusan Otomotiv güvencesiyle kullanılmış Jaguar'ları inceleyebilirsiniz.

SERVİS

SERVİS HİZMETİ

SERVİS HİZMETİ

Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için bakım ve onarım işlemleriniz öncesinde servis randevusu alabilirsiniz.
DEZENFEKSİYON VE VALE HİZMETİ

DEZENFEKSİYON VE VALE HİZMETİ

Servis ihtiyaçlarınız doğrultusunda sunulan vale hizmeti ve araç teslimatında uygulanan dezenfeksiyon işlemleri ile ilgili detaylı bilgi için Yetkili Servisleri’miz ile iletişime geçebilirsiniz.