JAGUAR İÇİN MERIDIAN™ SES SİSTEMİ

Jaguar’ın heyecan verici performansına uygun müzikler.
JAGUAR İÇİN MERIDIAN™ SES SİSTEMİ

JAGUAR’INIZDA ADETA BİR KONSER DENEYİMİ

Meridian’ın mükemmel otomobil ses teknolojisi sayesinde, istediğiniz müzikleri her zamankinden daha net ve daha hassas şekilde deneyimleyin. Yenilikçi teknolojiler, otomobilinizin müzik çaları ve stratejik olarak yerleştirilmiş hoparlörler müziği bir canlı performans gürlüğünde ve netliğinde sunar. Benzersiz TrifieldTM teknolojisi ve çeşitli yüzey ve dokuları uygun hale getirmek için Kabin Düzeltme sistemi ile İngiliz ses markası Meridian‡‡, olağanüstü bir netlik, berrak tizler ve derin baslar sunarak kendinizi müziğin ritmine bırakmanızı sağlar.

MERIDIAN SES SİSTEMİ

MERIDIAN SES SİSTEMİ

Otomobilinizin kabini sofistike seslerle dolarken Jaguar’ınızı sürmek, hayatın sunduğu en keyifli anlardan biridir. Stratejik olarak yerleştirilmiş maksimum 14* hoparlör, 380 watt’lık güç ve daha gür bir ses için çift kanallı subwoofer ile otomobilin içindeki tüm yolculara detaylı ve net bir ses sağlar. Kullandığınız Touch ya da Touch Pro haber/eğlence programına bağlı olarak 2 versiyon mevcuttur.

*Hoparlör sayısı ve watt, seçtiğiniz Jaguar modeline bağlıdır. Ayrıntılı bilgi için lütfen Yetkili Satıcınızla iletişime geçin.
MERIDIAN SURROUND SES SİSTEMİ

MERIDIAN SURROUND SES SİSTEMİ

Meridian Surround Ses Sistemi, Jaguar’ınızda canlı bir performansın duygusal yoğunluğunu hissedebilmeniz için Trifield teknolojisi sayesinde her biri birbiriyle mükemmel bir uyum içinde çalışan, 825 watt güçte 20* ön, yan ve arka hoparlör ile çift kanallı subwoofer sunar. Meridian’a özel Trifield, merkez ve surround kanalları sol ve sağ kanallarla birleştirerek size ve yolcularınıza sürükleyici bir müzik deneyimi sağlar.

*Hoparlör sayısı ve watt, seçtiğiniz Jaguar modeline bağlıdır. Gösterilen otomobil, Meridian Surround Ses Sistemine sahip Jaguar XE Pure modelidir. Ayrıntılı bilgi için lütfen Yetkili Satıcınızla iletişime geçin.
MERIDIAN SIGNATURE SES SİSTEMİ

MERIDIAN SIGNATURE SES SİSTEMİ

Meridian Signature Ses Sistemi sayesinde gözlerinizi kapattığınızda kendinizi bir çok yönlü bir canlı performanstaymış gibi hissedebilirsiniz. Dünyadaki ilk otomobil içi Trifeld teknolojisi, 1300 watt’lık 26 hoparlörü* ve çift kanallı subwoofer ile kabin alanı duygusunu da genişletir.

*Hoparlör sayısı ve watt, seçtiğiniz Jaguar modeline bağlıdır. Ayrıntılı bilgi için lütfen yetkili satıcınızla iletişime geçin.

MERIDIAN SES TEKNOLOJİSİ İNOVASYONU

DİJİTAL SİNYAL İŞLEME

DİJİTAL SİNYAL İŞLEME

Dijital Sinyal İşleme (DSP) teknolojisi, her Meridian hoparlörün merkezini oluşturur. Özgün bir deneyim yaratmak için ses sisteminin tüm unsurlarını bir araya getirir.
MERIDIAN KABİN DÜZELTME

MERIDIAN KABİN DÜZELTME

Kabin biçimi, akustiği ve rezonans özelliklerini analiz eden Meridian Kabin Düzeltme teknolojisi, istenmeyen gürültüyü ortadan kaldırır. Gelişmiş algoritması, müziğin, bestecinin amaçladığı şekilde duyulmasını sağlar.
MERIDIAN DIGITAL DITHER SHAPING

MERIDIAN DIGITAL DITHER SHAPING

Meridian Digital Dither Shaping, Jaguar’ın lüks ve kalite anlayışına uygun bir otomobil içi ses deneyimi için dijital sinyal dönüşümlerinin yumuşak ve kesintisiz şekilde yapılmasını sağlar.
TRIFIELD<sup>‡</sup>

TRIFIELD

Jaguar otomobilinizi özgün bir sesle dolduran Meridian’a özel Trifield teknolojisi, tutarlı ve konser benzeri bir deneyim yaşatmak üzere merkez ve surround kanalları, sol ve sağ kanallarla kesintisiz şekilde birleştirir.

İŞ ORTAKLIKLARI

MERIDIAN VE JAGUAR

MERIDIAN VE JAGUAR

Meridian’ın Jaguar ile iş ortaklığı, İngiliz lüks ve kalite anlayışının en iyi örneklerini ortaya çıkarır. Meridian, Jaguar otomobilinizde özgün bir müzik deneyimi için hareket halindeyken olağanüstü 3D müzik performansı sunmak üzere benzersiz teknolojiler geliştirdi. Kabindeki teknolojik yeniliklerden hoparlörlerin tam konumuna kadar her bir öğe buna katkı sağlar.
MERIDIAN HAKKINDA

MERIDIAN HAKKINDA

1977 yılında Cambridgeshire, İngiltere’de kurulan Meridian Audio, Jaguar’la iş birliği halinde yüksek performanslı ve yüksek kaliteli ses sistemleri üretir. Meridian, aktif hoparlörler ve dünyanın ilk dijital surround ses işlemcisi gibi pek çok ilke imzasını atmıştır. Meridian’ın her Jaguar modelinin benzersiz çevresine uyum sağlayan ses teknolojisi, Jaguar sürücülerinin hareket halindeyken kesintisiz bir müzik performansının keyfini çıkarmasını sağlar.