SOLIHULL’DA JAGUAR FABRİKA TURU

SOLIHULL’DA JAGUAR FABRİKA TURU

Uzman tur rehberlerimiz eşliğinde göz alıcı, yeni ve ileri teknolojili Solihull üretim tesisimizi ziyaret edin ve teknolojik açıdan en gelişmiş otomobillerimizin nasıl oluştuğuna tanıklık edin.

AKILLI METAL

AKILLI METAL

Jaguar’ın yeni, sınıfının birincisi Alüminyum yoğun monokok gövdesi, devrim yaratan otomobil dinamikleri, zarafet ve sürüş kalitesi sunar. Lode Lane’de mükemmel konturlu gövdesinin nasıl şekillendirilip ikonik arka çıkıntılarla tamamlandığını izleyebilirsiniz.
KUSURSUZ SİBERNETİK

KUSURSUZ SİBERNETİK

Her bir otomobili mükemmel bir uyum içinde biçimlendiren, perçinleyen ve birleştiren 627 adet yüksek teknolojili özel sibernetik robotumuzu yakından görün. Buna ileri teknolojili kameralarımızın yardımıyla sıfırdan üretilen, benzersiz, hafif gövdeli yeni Jaguar F-PACE modelimiz de dahildir. Bu süreçlerin ardından her bir Jaguar otomobili siparişe uygun şekilde usta işçilikle kişiselleştirilerek tamamlanır.
KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN

KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN

Bir Jaguar satın almayı mı düşünüyorsunuz? Jaguar Fabrika Turları, size hayal gücünüzü kullanabilmenizi sağlayan yüzlerce özel malzemeyi tanıma şansı sunuyor. Otomobilinizde klasik, spor veya modern bir his yakalamak için Jet, Latté veya Brogue yumuşak deri ile Zımparalı Alüminyum veya Satin Fine Line Wood kaplamaya sahip iç tasarım opsiyonlarının yanı sıra jantlar, gövde renkleri ve multimedya seçenekleri de mevcuttur.

ÖNEMLİ ZİYARETÇİ BİLGİLERİ

TÜMÜNÜ AÇ
Nasıl rezervasyon yapabilirim?
Herhangi bir şey getirmem gerekiyor mu?
Kaç yaşında olmam gerekiyor?
Otomobilimi fabrikaya park edebilir miyim?
Ne zaman gelmem gerekiyor?
Fotoğraf çekebilir miyim?
Engelli kişiler de erişim sağlayabiliyor mu?
EXPERIENCE JAGUAR MANUFACTURING BOTTOM BANER