GİYİLEBİLİR JAGUAR TEKNOLOJİSİ İLE HER ŞEY ÇOK DAHA KOLAY

GİYİLEBİLİR JAGUAR TEKNOLOJİSİ İLE HER ŞEY ÇOK DAHA KOLAY

10.09.2016

JAGUAR'IN HAYAL EDİLEBİLEN VE -ŞİMDİLİK- EN ÜST SEVİYESİ, GİYİLEBİLİR JAGUARLAR…

Yaz aylarının tadı festivallerde, deniz kenarında, havuz başında, kamp alanlarında veya eğlenceli partilerde çıkar. Elinizi kolunuzu tamamen serbest bırakmak, kendinizi baştan aşağı özgür hissetmek istersiniz. İşte bu yüzden de arabanızın anahtarını deniz kenarındayken havluya sarar, eğlencelerinizde sadece anahtarı kaybetmemek için küçük bir çantaya veya cebinizde şişkinliğe mecbur kalırsınız. Ama ideal bir dünyada, özgür kalmak için arabanızın bagajına attığınız her şeyin yanına, arabanızın anahtarının da girmesi gerekir. Kulağa imkansız gibi geliyor değil mi? Jaguar, Activity Key’i tasarlayana kadar imkansızdı. Ama artık tüm eşyalarınızla birlikte, arabanızın anahtarını da bagaja kilitleyebilirsiniz.

Otomobilde Giyilebilir Teknoloji

Otomobilde Giyilebilir Teknoloji

Londra’dayız. Polonyalı artist ve illüstratör Feliks Topolski’nin adını alan Topolski kafe, gerçekten sanatın bir kokusu olduğunu kanıtlayacak türde bir yer. Topolski’nin dahiyane çalışmalarını görmenin yanı sıra sanat tarihi ile ilgili bilgiler toplayabileceğiniz kafede hazırlanan leziz yiyecekler de mutfak sanatlarına giriyor. Waterloo Tren İstasyonu’na yakın olan Topolski, sanatı seven her Londralının favori mekanı.

Activity Key ile Neler Yapılır?

Bileğinize takarak büyük bir konfora kavuşacağınız Activity Key, Jaguar’ınızın bagajındaki “J” harfine yaklaştırdığınız zaman aktif hale geliyor ve aracın kilitlerini açıyor. Özellikle spor tutkunları için büyük bir rahatlık sunan Activity Key, su geçirmez yapısı veya darbelere dayanıklı oluşuyla tüm aktivitelerinizde bileğinizde tutabileceğiniz bir aksesuar. Bu sayede aracınızın anahtarı için endişelenmenize veya bırakmak için güvenli bir yer aramanıza gerek kalmıyor. Son teknoloji sistemlerin, şıklığın ve güvenliğin bir araya geldiği Activity Key ile dilediğiniz aktiviteyi yapabilirsiniz.


Şık ve Konforlu


Jaguar’ın tasarımcılarından Charlie Brundle’ın açıklamasına göre tasarım ekibi giyilebilir teknolojinin tüm ürünlerini incelemiş ve ortaya hem kadınların hem de erkeklerin tarzına uyabilecek bir bileklik ortaya çıkarmış. En rahat ve hafif malzemeler seçilerek ortaya çıkarılan bileklik batarya sorunu da taşımıyor çünkü bir bataryaya ihtiyacı yok. Tek ihtiyacı olan aracın radyo frekanslarını yakalamak! Kısaca başınızı asla ağrıtmayacak bu giyilebilir teknoloji, Jaguar F-PACE konforunu ikiye katlıyor ve huzurlu bir şekilde aracınızın yanından ayrılmanızı sağlıyor.