DÜNYANIN EN İYİ MANZARAYA SAHİP OTEL ODALARI

16.07.2018

MUAZZAM GÜZELLİKTEKİ DAĞ YAMAÇLARINDAN IŞILTILI ŞEHİR SİLÜETLERİNE, SEYAHATE BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRECEK DÜNYANIN EN İYİ MANZARALI OTEL ODALARINI SİZİN İÇİN BİR ARAYA GETİRDİK.

Bu haber oggusto.com'dan alınmıştır.

Monako, Hotel Metropole Monte-Carlo

Dünyanın ikinci en küçük şehrine en heybetli tarafından bakmak istiyorsanız Hotel Metropole Monte-Carlo’nun Carre D’Ore sütinde kalabilirsiniz.

Paris, Hotel Plaza Athénée

1913’te kurulan Hotel Plaza Athénée’nin, balkonundan kırmızı sardunyalar sarkan Eiffel Tower süitlerinden Montaigne Meydanı’nı ve Eyfel Kulesi’ni selamlayabilirsiniz.

Dubai, Atlantis The Palm

Eğer bir akvaryumun içinde uyumak isteseydiniz, burası Dubai’deki Atlantis, The Palm’ın etrafı 65.000 deniz canlısı ile çevrili Underwater süitleri olurdu.

Hindistan, Oberoi Amarvilas

Tac Mahal gibi eşsiz bir tarihi yapıya sadece 600 metre mesafede olan Oberoi Amarvilas, devasa büyüklükteki Kohinoor süitinden bu güzelliğe tanıklık etmenizi bekliyor.

Berlin, Hotel Adlon Kempinski

Berlin’in neoklasik mimarisini karşıdan gören Brandenburg Gate süiti ile Hotel Adlon Kempinski, önündeki yol araç trafiğine kapalı olduğu için de sakin bir konaklama geçirmenize olanak tanıyor.

Cape Town, Silo

Tarihi bir silonun üst 6 katında yeni açılan Silo Hotel’in Penthouse süitinin kabarık pencereleri, Table Mountain’dan Lion’s Head’e Cape Town’un en açık ve eşsiz görüşüne sahip.

Kyoto, Four Seasons Hotel

Tavandan yere pencereleri 800 yıllık bir gölete ve 12. yüzyıldan kalma Myho-in Tapınağı’na açılan Four Seasons Hotel’in Executive süiti, Kyoto’da kalmak için bulunmaz bir seçenek.

New York, Ritz-Carlton Central Park

Hangi mevsimde giderseniz gidin muazzam bir Central Park manzarasına uyanacağınız Ritz-Carlton Central Park’ın köşe Premiere süitlerinde, daha yakından gözlem yapabilmeniz için birer de teleskop bulunuyor.

Londra, Corinthia Hotel

Yerel sakinleri için sıradanlaşsa da ziyaretçileri için halen etkileyici olan London Eye ve gözünüzün alabildiğince Thames Nehri manzarası ile Corinthia Hotel Penthouse, Londra’nın en benzersiz manzarasına sahip noktalarından biri.

Singapur, Ritz-Carlton Singapore

Singapur silüetinin ve Marina Koyu’nun enerjisinin tadını çıkarmak için rezervasyonunuzu Ritz-Carlton Singapore’nin süitlerinden yaptırmanız yeterli.

Sidney, Four Seasons Hotel

Sidney’de kaldığınızda Opera Binası’nı ziyaret etmenin yanı sıra o rıhtıma uzaktan da bakmak istiyorsanız Four Seasons Hotel’in Presidential süitinde kalabilirsiniz.

Patagonya, Hotel Salto Chico

Torres del Paine Ulusal Parkı’nın kalbinde konumlanan Hotel Salto Chico ziyaretçilerine Şili’nin el değmemiş doğal güzelliklerini sunuyor.

Roma, Rome Cavalieri Astoria

Roma’yı fotografik hafızanıza kazımak için yapabileceğiniz belki de en keyifli şey, şehri ve St. Peter Bazilikası’nı gören Penthouse ve Planetarium süitleri ile Rome Cavalieri Astoria’da kalmak olacaktır.

İstanbul, Four Seasons Bosphorus

19. yüzyıldan kalma yenilenmiş bir Osmanlı sarayında hizmet veren Four Seasons Bosphorus’un Palace Roof süitinde kalarak İstanbul Boğazı’na, Kız Kulesi’ne ve Asya yakasının sahil şeridine hakim olabilirsiniz.

Paris, Shangri-La Hotel

Mimari stilini Eyfel Kulesi’nin formundan alan Teraslı Eyfel Süiti ile Shangri-La Hotel, konforu lüksle buluşturmak isteyenler için elegan bir seçim.

HIZLI BAĞLANTILAR