En İYİ yol şarkıları

Yolda özgürlük vardır, yolda hayatın anlamı ve yolda bir arayış vardır… Yolda caz vardır, ritimler vardır. Onları dinlemekse arabanın içindeki yolcuya kalmıştır. Sesi açıp yola çıkma zamanı…
En İYİ yol şarkıları<br><br>

LARA DI LARA

“Benim için ideal yolculuk yanımda sevdiklerimle, merak ettiğim bir yere, önceden hazırlığını yapmadan tatile gidip keşfetmektir her zaman... Arkada çalan müzik de bize eşlik eden en güzel detaydır.”

Can Özen

“Bir The Away Days konseri sonrası Ankara’dan İstanbul'a dönerken gruptaki herkes çok yorgundu. Ben ise servisin en arkasına uzanıp saatlerce yolda gökyüzündeki yıldızları izlemiştim. Çok sessizdi ve ihtişamlı bir andı. Şu an tam da o ana tekrar dönmek çok isterdim. Sufjan Stevens'tan ‘Visions of Gideon’ ise o ana çok güzel eşlik ederdi.”

Cüneyt Öztürk

“Yıl 2005, üniversite için Kanada, Montreal’deyim. Kışları özellikle Quebec eyaletinde iklim çok serttir. Bir arkadaşımla arabayla Montreal’in kuzeyine Quebec’e gitmeye karar verdik. 3 saatlik yolculuk, hava şartları yüzünden yaklaşık 6-7 saat sürdü. - 20 derecede donmuş silecekleri çalıştırmamız bile sadece yarım saatimizi aldı. Yurt dışında ilk araba seyahatimdi. Yol boyunca karşımıza çıkan geyikler, donmuş gölün üstünde wind-ski yapanları izlemek, bize yol boyunca eşlik eden şarkılar… Yolun büyüsü ve yaşadığımız o an hep unutulmaz olacaktır.”